Dam pracę

Praca dla lekarzy na obozach letnich
13-03-2014 14:52:30
( 048 58 ) 303 18 78
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o. o
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o. o. – wiodący organizator aktywnych imprez turystycznych, rekreacyjnych i sportowych poszukuje: LEKARZY (w okresie wakacji letnich).
Wymagania: odpowiednie kwalifikacje zawodowe (pełne prawo wykonywania zawodu), mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Zakres obowiązków: nadzór medyczny nad uczestnikami obozów.
Oferujemy: umowę zlecenie, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, przejazd w obie strony, możliwość wyjechania na więcej niż 1 turnus.
Terminy obozów i miejsce: 30.06 – 11.07.2014 Jura, Mazury, Zakopane 12.07 – 23.07.2014 Jura, Mazury, Zakopane 24.07 – 04.08.2014 Jura, Mazury, Zakopane 05.08 – 16.08.2014 Jura, Mazury, Zakopane 17.08 – 28.08.2014 Jura, Mazury, Zakopane.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. (w temacie: lekarz-nazwisko). Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72, 80-119 Gdańsk tel./fax ( 048 58 ) 303 18 78 / www.kompas.pl